Naša tvorba

Okrem samotných LARPov sa ORG-tím a jeho spojenci venujú aj ďalším činnostiam, ktoré vám umožnia nahliadnuť do Kráľovstva vína a jeho príbehov.

Knihy

Príbehy z prostredia Kráľovstva vína si zatiaľ môžete prečítať v dvoch knihách od vydavateľstva Hydra. Je možné ich kúpiť bežne v kníhkupectvách alebo (v prípade Príbehov spod kiltu) osloviť autora e-mailom: filipkomuflu@gmail.com.

Príbehy spod kiltu: Veveričiak začína

„Bratranci McEeshovci si žijú pokojným životom: unášajú ženy aj poklady, pečene si marinujú v archívnej whisky, oháňajú sa obojručnými mečmi, skrátka všetko, ako má byť. Jedného dňa však začnú v Mestečku záhadne miznúť dievčatá a krátko potom sa v uliciach objaví Veveričiak, hrdina, ktorý to nemá vôbec ľahké. Okrem podozrievavých mužov v kiltoch totiž brázdi ulice nočného Mestečka nepríjemný vodca gardistov, zlodej bez tváre, vrah bez minulosti a sirota, na ktorej je niečo podozrivé. Wrabec, Rob, Eric a William McEeshovci budú musieť kľučkovať medzi dobre mierenými ranami lopárom, útokmi krvilačných nočných živlov a vlastnými tajomstvami. Môžete sa tešiť na mnoho zaujímavých postavičiek, počínajúc Dedom Fičúrom – ešte stále nebezpečným, končiac bláznivým čarodejom Sandálfom a jeho malým zvieratkom. A možno bude aj svadba.“

Rozmarná fantastika

V tejto knižke sa nachádzajú sci-fi a fantasy poviedky od rôznych autorov, jedna z nich sa odohráva v Kráľovstve vína a sleduje osud horala Morgana McEesha:

„Nikdy si nemyslel, že jeho cesta skončí za mrežami kráľovského väzenia. Ak sa teraz pýtate, či kradol, tak kradol. Ak sa pýtate či podvádzal, podvádzal. O svojom najväčšom zločine sa však rozhodol navždy mlčať.“

Category: Informácie

Pridaj komentár