2011: Letný LARP: Príbehy spod Vlčích skál

Vlčie skaly sú v ohrození. Vladka Vlkoň, najvyššia autorita v dedine, povoláva všetkých mužov, ktorí sú schopní ohnať sa mečom do armády. V okolí dediny sa totiž pohybujú Malrogovia, nebezpeční démoni, ktorí nenávidia všetko živé.

V skalách Vysočiny, stojacej vysoko nad dedinou, sa našťastie usídlili horali z klanu McEeshovcov, nebezpeční dezertéri, podvratní zapredanci a lotri každého druhu, ktorí si rozhodne nenechajú ujsť príležitosť nakopať démona do sleziny. A na to si radi pripijú s každým, kto im zaplatí rundu.

Práce na nedokončených hradbách dediny má na starosti Robejpajko, vrchný architekt, konštruktér a staviteľ hradieb v jednom, ktorý okolo seba organizuje nebojácnu skupinu tesárov.

Na príkaz vladyku Vlkoňa je tiež každý, kto sa v dedine previní zločinom škaredého jazyka, vsadený do pút. Aj týmto spôsobom sa vladyka pokúša pozdvihnú upadajúcu morálku svojich poddaných.

Medzičasom v dedinskej krčme dochádza k veľkej horčičnej kríze, ktorú našťastie zažehná skupina dobrodruhov, ktorej sa podarí získať veľkú zásobu horčice od agresívneho potulného rytiera, ktorý táborí v lese.

Vlčie skaly sa potrebujú postaviť na vlastné nohy, inak upadnú do zabudnutia.