2013: Letný LARP: Príbehy spod Vlčích skál

Tesne vedľa Vlčích skál dopadol meteorit. Mnohí ho považujú za znamenie od bohov alebo predzvesť blížiaceho sa konca sveta, je však nesporné, že ukrýva veľkú magickú moc.

Jednotlivé skupiny mágov, osamelí kňazi i šaman kmeňa trolov sa pokúšajú čerpať z neho silu, zatiaľ čo v lesoch sa potulujú krvilační hraničiari, ktorí nemajú zľutovanie s nikým, kto sa potuluje po cestách sám.

Hlboko v lese sa zišiel celý kmeň trolov aby pod vedením svojho šamana vyvolal zhmotnenú podstatu svojho najmocnejšieho boha, divokého Fenrisulfura.

Za hradbami dediny získavajú čoraz väčšiu moc zlodejské cechy, ktoré bojujú medzi sebou o post vládcu podsvetia. V podsvetí však vládne Smrť, ktorá sa v posledných dňoch musela vysporiadať s ohromnými zástupmi, čakajúcimi pred pekelnou bránou.

Nekontrolovaný rozmach zločinu, na ktorý sú miestni strážcovia poriadku prikrátki má našťastie nového protivníka, ktorým sa stal neznámy maskovaný hrdina, známy ako Veveričiak. Všetci sa však boja neznámej kliatby, ktorá sa šíri po okolí a údajne je spätá s nebezpečným čiernym rytierom.

Intrigy kolujú za hradbami, divokí duchovia sa preháňajú v lesoch. Dobrý človek však ešte stále žije.

Trailer

Kronika

Kronika 1314