FB Feed

LARP Kráľovstvo Vína

LARP (akronym z anglického live action role-playing game) je označenie špecifického druhu hier naživo založených na hraní role. V týchto hrách má každý hráč pridelenú rolu nejakej postavy, ktorú počas hry skutočne stvárňuje, podobne ako herci v divadle. Na rozdiel od divadla však hráči LARPu nehrajú primárne pre diváka, ale sami pre seba a svojich spoluhráčov. LARP sa často podobá improvizovanému divadlu. (http://sk.wikipedia.org/wiki/LARP) Ak cete vedieť viac môžete sa pozrieť napriklad na <http://en.wikipedia.org/wiki/Live_action_role-playing_game> alebo <http://www.larpy.cz/larp/>
LARP Kráľovstvo Vína
LARP Kráľovstvo Vína2 weeks ago
Už tento víkend sa v Trnave koná univerzitný herný festival UniCon 2018 a my nesmieme chýbať! Pripravili sme pre vás počas soboty sekciu LARPion, kde si môžete zahrať komorné hry, zabojovať si s mäkčenými mečmi a dozvedieť sa o LARPoch. Tešíme sa na vás!
LARP Kráľovstvo Vína
LARP Kráľovstvo Vína1 month ago
Registračka už je za rohom!
Ak ste zvedaví, príďte nás pozrieť na AnimeSHOW & GAME EXPO 2018 (piatok 18:00 fantasy salón, sobota 10:00 sci-fi salón, nedeľa 14:00 fantasy salón)
LARP Kráľovstvo Vína
LARP Kráľovstvo Vína
LARP Kráľovstvo Vína updated their profile picture.1 month ago
LARP Kráľovstvo Vína
LARP Kráľovstvo Vína shared their album.4 months ago
Ježiško prišiel kúsok skôr a doniesol fotky z nášho Zimného LARPu!
Prajeme vám všetkým príjemné prežitie sviatkov a ďakujeme maliarovi Marek Angelus Bellay.
LARP Kráľovstvo Vína
LARP Kráľovstvo Vína5 months ago
Vážené larpistky a larpisti, už je nám treba chystať pre vás hostinu, tak si šup šup švihnite, aby ste sa stihli zaregistrovať a zaplatiť v zníženej sume za 30€! Máte čas si uchmatnúť lacnejší lístok už len do 17.novembra (pri platbe prevodom na účet čakáme na platbu až do 22.novembra).
https://event-horizon.yapsody.com/event/index/161526/zimn-larp-krovstvo-vna-2017
#divina #zranica #larpnahrade #givemeyourmoney #cassakrati #zimasablizi #kralovstvoVina #larp